הומאופתיה קלאסית
כיצד להגיע צור קשר אודותיי דף הבית   חפש   
דלקות שתן: דלקות שתן

דלקות שתן – מהן וממה הן נגרמות ?

דלקת שלפוחית השתן – זו דלקת שנגרמת בדרך כלל מחיידקים מהמעיים שחודרים לשלפוחית השתן מאזור הפות.

דלקת זו שכיחה מאוד אצל נשים וזו בשל המבנה האנטומי של איברי הרבייה של האשה. השופכה אצל אשה קרובה מאוד לפי הטבעת, מה שמקל על חיידקים מהמעיים להגיע לשופכה ולגרום לדלקת.

דלקת בשלפוחית השתן נדירה מאוד אצל גברים והיא נגרמת עקב הפרעות אחרות כמו בלוטת ערמונית (פרוסטאטה) מוגדלת או הפרעות אחרות בדרכי השתן.

שני גילאים אופייניים מאוד  להופעת הדלקת : בינקות והילדות המוקדמת ( לכן מומלץ לנקות את התינוקות ממין נקבה לאחר הוצאת צואה, מכיוון הפות לכיוון פי הטבעת ולא להפך וזאת כדי למנוע החדרת חיידקים מהצואה לפות). תקופה נוספת בחיי אשה בה גוברים הסיכונים לחלות בדלקת היא נשים בגיל הפריון בעיקר נשים שמקיימות יחסי מין.

 

תסמינים

הפרשות שתן תכופות מהרגיל

צריבה בזמן או אחרי ההשתנה

אי נוחות וכאבים שמורגשים מתחת לטבור

הופעת דם בשתן

כמובן שלא כל התסמינים חייבים להיות נוכחים אצל כל אחת מהמטופלות .

 

דלקות שתן - איך הומאופתיה יכולה לעזור ?

מתוך ניסיון של הרבה שנים אני יכולה להעיד שהדרך הטבעית והטובה ביותר לטיפול בדלקות שתן חוזרות הוא טיפול הומאופתי .

בזמן הדלקת עצמה ניתן לטפל בעזרת תרופה הומאופתית (רמדי) בדלקת ולהימנע מאנטיביוטיקה שמחלישה מאוד את הגוף וגורמת בעקיפין להתפתחות פיטריות וגינאליות. 

אך היתרון המשמעותי ביותר של טיפול הומאופתי על פני טיפול קונבנציונלי הוא טיפול מניעתי כנגד דלקות שתן שחוזרות וגורמות לסבל נוראי לנשים וגברים שלגופם נטייה כזאת .

הומיאופתיה היא רפואה הוליסטית ואינדיבידואלית שמאמינה  שיש להתייחס לכל הסימפטומים מהם סובל מטופל הן הסימפטומים הפיזיים והן סימפטומים נפשיים  ולכן כשמגיע מטופל ובפיו תלונה על דלקות שתן שחוזרות ומטרידות אותו אני אוספת עליו מידע רב שכולל את  מצבו הבריאותי , את מצבו הנפשי , את היסטוריה הרפואית והמשפחתית שלו את הרגלי השינה והתזונה לו וכן מידע על הדלקת. מידע  כמו ממתי החל לסבול מדלקות שתן ? באיזה תדירות הוא סובל מהן ? האם ישנם מצבים מסוימים שגורמים לדלקת לחזור ולהטריד ?

 

לפניכם דוגמא לריפוי דלקות שתן חוזרות שרופאו בעזרת הומאופתיה

(הפרטים האישיים שונות לצורך שמירה על סודיות)

כינרת -  סטודנטית לראיית חשבון

בת 29

סובלת כבר כמה שנים מדלקות שתן שחוזרות בתדירות של פעם בחודש וחצי , חודשיים. הדלקות אינטנסיביות ביותר, "מרתקות" אותה לשירותים ולבית. הדלקות החלו כמה חודשים אחרי שהחלה לראשונה לקיים יחסי מין.לפני שהדלקת מגיעה יש לה כאבים בבטן התחתונה. בכל פעם שיש דלקת לוקחת אנטיביוטיקה שמאוד מחלישה וגורמת לפעמים גם לפיטריות וגינאליות.

ביקשתי מכינרת לספר לי עוד על עצמה ובריאותה הכללית:

כינרת : אני מאוד לחוצה ועצבנית בגלל הלימודים ועבודה במלצרות. מתעצבנת הרבה ולא שולטת על מה שיוצא ממני. חבר שלי אומר לי שאני תמיד אוגרת את הכעסים ואז בבת אחת הכל מתפרץ ממני. בעבודה יש מישהי שמתנכלת אלי אבל אני לא מפוצצת עניינים ומבליגה, צריכה את העבודה.

השינה : לא נרדמת בקלות מאז ומתמיד. חושבת כל הזמן מה לא עשיתי טוב ומה היה עלי לעשות טוב יותר.

מחזור : סובלת מכאבי מחזור .

 

ביקשתי מכינרת רשות לדבר טלפונית עם החבר שלה כדי לדעת יותר על מצבה הרגשי:

החבר מספר : כינרת חביבה וטובת לב, דואגת לי מאוד, עקשנית בטירוף  , משיגה בדרך כלל מה שרוצה. היא טיפוס ששומר טינה, יכולה חודשים להבליג וכשיוצא הכעס זה יוצא בצורה לא יפה. האגו שלה בשמיים , אף פעם לא תודה שהיא אשמה גם כשהיא אשמה.

לכינרת התאמתי תרופה הומאופתית (רמדי)  לפי מצבה הפיזי והנפשי .

 

פגישת מעקב לאחר חודשיים :

כינרת : פעמיים במהלך החודש החודשיים  היו לי כאבי בטן בבטן התחתונה (זה היה תמיד סימן לבוא הדלקת) . הכאבים עברו אחרי כמה שעות ולא התפתחו לדלקת שתן.

מרגישה עם יותר כוחות ואנרגיה , יכול להיות גם בגלל שסוף סוף אזרתי אומץ ועזבתי את העבודה . היו חודשיים קשים בהן עברתי דירה אך למרות זאת הרגשתי יותר כוחות.

שינה : השינה שלי גם הרבה יותר טובה , נרדמת יותר בקלות ומצליחה לקום רעננה.

מחזור : היו פחות כאבים במחזור האחרון.

 

שיחת טלפון לאחר חודש וחצי נוספים :

כינרת : מרגישה מצוין, מאז שהייתי אצלך לא היו לי בכלל דלקות שתן , מרגישה עם הרבה יותר כוחות ואנרגיות , ואני ישנה טוב בלילה  והמחזור האחרון כמעט ולא היו כאבים.

לאור השיפור במצבה הכללי והנפשי של כינרת לא קבענו פגישה נוספת. ביקשתי ממנה להתקשר אלי במקרה הצורך.

לסיכום : המדהים בטיפול ההומיאופתי הוא זה שהשיפור מורגש בכל הרבדים ולא רק בתלונה הפיזית או הנפשית בעטיה המטופל הגיע לטיפול. כל זאת הודות לתרופות ההומיאופתיות שמחזקות את המערכת החיסונית , ומעוררות את כוחות הריפוי הטמונות בגופינו . כל זאת ללא שינוי באורח חיים וללא תופעות לוואי .

 

הטיפול ההומיאופתי יכול לעזור גם לך – צלצל עכשיו

 

 

 

לפרטים נוספים חייג עכשיו 054-4524040 או מלא את פרטיך
שם: טלפון: אימייל:
 
איריס שמואל - נייד: 054-4524040, וינגייט 119, הרצליה, מייל: shmueliris1962@gmail.com
Copyright © 2009 irishome.co.il All rights reserved
עיצוב - Giraffic Design