הומאופתיה קלאסית
כיצד להגיע צור קשר אודותיי דף הבית   חפש   
הפרעות עיכול: מקרה עצירות בפעוט

אסיף בן 3 וחצי

אסיף הגיע אלי לראשונה בגיל שנה וחצי מאחר ובחודשים האחרונים  הוא נחלש ונטה לחלות הרבה. בכל פעם המחלות נמשכו כמה ימים טובים וכמעט תמיד היו מלווים בחום גבוה ופצעי חום על השפתיים.

הוא קיבל טיפול הומאופתי  שמאוד שיפרה את מערכת החיסונית שלו . לאחר הטיפול תדירות המחלות ירדה פלאים וגם כשהוא חלה מדי פעם (כי הרי ילדים בגיל זה חשופים להרבה מחלות), הוא עבר את המחלות תוך זמן קצר ובקלות ללא צורך בהתערבות כלשהיא מצידי , גם הפצעים שהיו מנת חלקו אחרי כל אפיזודה של חום גבוה נעלמו אחרי בערך 4 חודשים מתחילת הטיפול.

מאז ועד היום שנתיים אחרי הוא ביקר אצלי עוד שלוש  פעמים בהם טיפלתי בו לפי הצורך. (בשנתיים האלה הוא לא קיבל אפילו פעם אחת אנטיביוטיקה ולא היה צורך גם במשכך חום ).

לפני שבועיים אסיף שוב הגיע הפעם בגלל עצירות קשה שהתפתחה לאחרונה  .

האם מספרת : כבר מעל שבועיים אסיף סובל מעצירות כרונית. הוא ממש מפחד לעשות את צרכיו כי כואב לו בטוסיק והוא עוצר את עצמו. בהתחלה חשבנו שזה מצב חד פעמי וניסינו לתת לו מאכלים עם סיבים כדי לעזור לו . כשגם זה לא עזר השתמשנו בחוקן. כבר 3 פעמים השתמשנו בחוקן ונראה כי הוא לא מצליח יותר לעשות את צרכיו בלי זה. הוא ממש סובל ובוכה וכל הבית כולל האחים והסבתא סובב סביב העניין הזה .

 

ביקשתי מהאם לספר לי מה עוד מפריע בזמן האחרון :

אסיף מאוד עקשן לאחרונה , הרבה יותר ממה שהיה בעבר. עושה הכל כדי להרגיז, נשכב על הרצפה כשלא מקבל את מבוקשו ובוכה הרבה .

לאחרונה פוחד יותר מכלבים (פחד גם בעבר אבל עכשיו פוחד יותר)מפחד מחושך ולא מוכן להיות בחדר שלו לבד בערב. מרביץ לאחיו הגדולים (לא ממש חזק ולא ממש  אלים אלא יותר מציק).

הוא מזיע המון בעיקר בראש ובזמן האחרון יש לו תשוקה לא מוסברת לחלב  קר, ממש בוכה ומבקש ולא מרפה עד שמקבל את החלב שלו .

אסיף קיבל תרופה הומאופתית חד פעמית שמתאימה למצב הקיים .

שיחה טלפונית 5 ימים אחרי :

האם מספרת: יש שיפור מבחינת העצירות, פחות מפחד לעשות את צרכיו אך עדיין לא מתפנה כל יום כמו שהיה בעבר. מבחינה נפשית הוא פחות בוכה ופחות מתעקש , שקט ורגוע יותר.

ביקשתי מהאם בשלב זה לנסות לתת לו מאכלים עם קצת יותר סיבים כמו פרות וירקות כדי להקל עליו יותר.

שיחה טלפונית נוספת אחרי 8 ימים :

העצירות עברה לגמרי , הוא לא פוחד יותר מהקקי וחזר לעשות פעמיים ביום את צרכיו בדיוק כמו שהיה רגיל קודם , האפיזודה הזאת מאחוריו.

חוץ מזה הילד גם  נרגע , הוא עדיין עקשן באופיו אבל זה לא מגיע לסצנות הקשות שהיו קודם, פחות מציק לאחים שלו ובכלל המצב בבית הפך להיות הרבה יותר שפוי .

 

טיפול הומאופתי מתייחס לכל הסימפטומים, סימפטומים פיזיים וגם הנפשיים  וגם השיפור מורגש בכל הרבדים  כמו במקרה של אסיף . לא רק העצירות עברה לגמרי הילד גם נרגע יותר ופחות מתעקש על כל שטות. 

 

לפרטים נוספים חייג עכשיו 054-4524040 או מלא את פרטיך
שם: טלפון: אימייל:
 
איריס שמואל - נייד: 054-4524040, וינגייט 119, הרצליה, מייל: shmueliris1962@gmail.com
Copyright © 2009 irishome.co.il All rights reserved
עיצוב - Giraffic Design