הומאופתיה קלאסית
כיצד להגיע צור קשר אודותיי דף הבית   חפש   
מחלות עור: יבלות מולוסקום

טיפול הומאופתי ביבלות ויראליות כמו מולוסקום

יבלות ויראליות נגרמות על ידי וירוסים מסוגים שונים . הן עוברות על ידי מגע ישיר בין אנשים הנגועים ביבלת או באותו אדם . גרוד היבלת יכולה לגרום לצמיחת יבלת במקום אחר.

טיפול קונבנציונלי כולל  מריחת משחות שגורמות לקילוף של העור (כשמדובר בפנים), חנקן נוזלי שגורם לכוויות קור וניתוק אספקת הדם של היבלת. חשוב לציין כי גם לאחר טיפול ביבלות והסרתן בדרך הקונבנציונלית רוב האנשים יישארו נשאים ועלולים לפתח יבלות חדשות באותו מקום או במקומות אחרים.

 

הטיפול ההומיאופתי ביבלות מולוסקום

מטרת הטיפול ההומיאופתי ביבלות ויראליות היא בשלב ראשון לחזק את הגוף ולאזן אותו כך שהיבלות ייעלמו מעצמן בדיוק באותה צורה בה הן הופיעו ובשלב שני לגרום לכך שלמרות שהווירוס עדיין בגוף, הגוף יצליח להתגבר עליו ולא לפתח יבלות חדשות . לפי ניסיוני כשמונים אחוז מהילדים שמגיעים עם יבלות ויראליות אחרי טיפול אחד בלבד היבלות נופלות מעצמן ולא צומחות יבלות חדשות . לעשרים אחוזים האחרים דרוש טיפול נוסף .

 

דוגמא לטיפול הומאופתי ביבלות מולוסקום

 

אביטל  בת  11

הגיעה בגלל פצעונים , יבלות באזור הבטן, כל אזור הבטן מכוסה בהן . הן התחילו להופיע לפני 8 חודשים , רופא עור הציע טיפול בחנקן נוזלי שהקפיא את היבלות הקיימות , נשארו צלקות מכוערות אחרי הטיפול וחודש אחריכן יצאו יבלות חדשות במקומן. .היבלות מאוד מגרדות ומציקות גם מבחינה אסטטית .

 

מאחר וטיפול הומאופתי הוא טיפול הוליסטי ולכן יש חשיבות רבה גם למצבה הרגשי של המטופל ביקשתי מהאם לספר על הילדה בייחוד הדברים שמפריעים לה בחיים.

האם מספרת : ילדה טובה , בוגרת , עם זאת סובלת מאוד מבחינה חברתית , במשך כל שנות בית ספר עממי בילתה את ההפסקות בשרותי בית הספר כי התנכלו לה והרביצו לה. ההערכה העצמית שלה מאוד נמוכה , חושבת שהיא מכוערת , מתביישת נורא בגלל היבלות ולא מוכנה שאני אספר אפילו למשפחה הקרובה על הבעיה , חוששת שאם ידעו על היבלות יפחדו להתקרב אליה מחשש להדבקה. 

בגלל כל הבעיות החברתיות האלו הולכת לטראפיסיטית שעוזרת לה " איך להתנהג בחברה ".

בשיחה שלי עם הטרפיסטית התברר שאביטל אוהבת מאוד להגיע לפגישות איתה והיא מגיעה לפגישות מוכנה עם רשימות של מצבים בהם אינה יודעת כיצד לנהוג ומבקשת את עזרתה .  

תצפית שלי : בוגרת מכפי גילה, מרגישה מאוד לא נוח כשאמה מספרת עליה.

אביטל קיבלה תרופה הומאופתית  שהותאמה לה במיוחד על פי כל המידע שהתקבל עליה.

 

פגישת מעקב לאחר חודשיים :

לא יצאו יבלות חדשות על העור .

שאלתי את האם על מצב הרוח של אביטל :

באופן כללי מרגישה הרבה יותר טוב  , חופשת הפסח עברה נהדר , אביטל ואחותה לא התקשרו אלי לעבודה להתלונן אחת על השנייה . ( בדרך כלל כשהן בילו את חופשות בית הספר בבית לבדן הייתי מקבלת המון טלפונים לעבודה בגלל המריבות שלהן).

אביטל גם לא מעוניינת להמשיך אצל הטרמפיסטית שלה , חושבת שאינה זקוקה לה יותר ואני לא רוצה ללחוץ עליה מה עוד שהטרפיסטית עומדת ללדת בקרוב וממילא הטיפול יופסק .

פגישת מעקב לאחר חצי שנה :

האם מספרת ; מאז אותה תרופה הומאופתית יחידה לא יצאו יבלות חדשות . מבחינה חברתית המצב של אביטל מאוד השתפר,היא ממש "פורחת" , הצטרפה מיוזמתה לתנועת נוער בעיר אחרת ומאוד נהנית שם. היא לא חזרה לטיפול הפסיכולוגי ולא מרגישה גם צורך בכך.

 

לסיכום : הומיאופתיה מתייחסת לכל הסימפטומים שהמטופל מציג הן הפיזיים והן הנפשיים והתרופה ההומאופתית מביאה לשיפור בכל הרמות האלו . כמו במקרה של אביטל שהיבלות הפסיקו לצאת והילדה התחזקה מבחינה נפשית ומכאן השיפור במצבה החברתי .

 

יתרונות הטיפול ההומיאופתי :

-         הומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית ומדעית  והטיפול מותאם לכל אדם לפי מצבו הפיזי והנפשי.

-         הטיפול מחזק את המערכת החיסונית ובכך מרפא מחלות קיימות ומונע היישנות מחלות חוזרות .

-         התרופות טבעיות, אינן מכילות חומרים כימיים, לא ממכרות והן ללא תופעות לוואי. הן מגיעות בצורת גלובולים קטנטנים מתוקים שנמסים מעצמם בפה ולכן הטיפול מתאים מאוד גם לילדים קטנטנים.

-         אין צורך בשינוי אורח חיים ותזונה במהלך הטיפול ולכן הטיפול מאוד ידידותי וקל למטופל.

 

הומאופתיה יכולה לעזור גם לך. צלצל עכשיו.

 

 
 
 

 

 

 

לפרטים נוספים חייג עכשיו 054-4524040 או מלא את פרטיך
שם: טלפון: אימייל:
 
איריס שמואל - נייד: 054-4524040, וינגייט 119, הרצליה, מייל: shmueliris1962@gmail.com
Copyright © 2009 irishome.co.il All rights reserved
עיצוב - Giraffic Design