הומאופתיה קלאסית
כיצד להגיע צור קשר אודותיי דף הבית   חפש   
על הומאופתיה: מהי הומאופתיה

 הומיאופתיה היא שיטת ריפוי בת למעלה ממאתיים שנה שהתגלתה על ידי רופא גרמני בשם סמואל הנאמן והיא מבוססת על העיקרון המדעי שדומה בדומה ירפא .

הומיאופתיה אינה נלחמת במחלה, אלא מטרתה לעורר את המערכת החיסונית של הגוף, לשחרר את כוח הריפוי הטבעי הטמון בה ולסלק את המחלה בעצמה. מטרתה היא לטפל בסיבה למחלה ולאו דווקא בתוצאה.

לדוגמא אם אדם חולה ויש לו חום, ברפואה קונבנציונלית נהוג לתת לו תרופה כ"נגד" החום , בעוד בהומיאופתיה לפי העיקרון של דומה בדומה ירפא, ניתן לו דווקא תרופה שיכולה לגרום לחום אצל אדם בריא ולכן אצל אותו אדם חולה היא יכולה לרפא מהחום .

בצורה זו מעוררים את כוחות הריפוי שיש אצל כל אחד מאיתנו , הגוף מתחזק ומצליח להתגבר על המחלה העכשוית אך גם למנוע מחלות עתידיות ולמנוע התדרדרות מחלות כרוניות קשות .

זהו למעשה  ההבדל הגדול ביותר בין רפואה קונבנציונלית, ששמה דגש על  השמדת מחוללי מחלות כמו חיידקים וירוסים וכדומה, לבין הומיאופתיה ששמה דגש על חיזוק הגוף והבאתו לאיזון .

הומיאופתיה היא שיטת  הוליסטית המאמינה שלא ניתן להפריד בין הגוף והנפש. לכן בכל מצב של מחלה יהיו לחולה סימפטומים פיזיים, נפשיים ומנטאליים שאופייניים לאדם ספציפי, ולו בלבד. בשל כך, יש להתייחס לכל הסימפטומים מהם סובל החולה (למצב הפיזי, נפשי והמנטלי שלו). התרופה נבחרת לפי כל הסימפטומים האלו וגם השיפור מורגש בכל הרבדים.

לדוגמא : מטופל שמגיע עם תלונה על מיגרנות ותוך כדי התשאול יתברר שהוא סובל גם מעצבנות וחוסר מנוחה , יקבל תרופה הומאופתית מתאימה לתלונות אלו . הטיפול יביא להקלה במצבו הנפשי בנוסף לריפוי של המיגרנות.

מטרת הטיפול ההומאופתי הוא להביא לריפוי, ריפוי אמיתי ולא להסתפק במתן תרופות שישמרו ויתחזקו את המצב. טיפול שיביא לריפוי בלתי הפיך וקבוע, כך שתמונת החולי לא תחזור לקדמותה בסיום הטיפול.

הטיפול ההומאופתי מתאים לכל גיל ולכל שלבי החיים: מינקות, ילדות, התבגרות, מבוגרים, גיל המעבר וגיל  הזיקנה . הטיפול מתאים לנשים ולגברים , לחולים במחלות אקוטיות וכרוניות, מחלות של גוף ומחלות של נפש .

 

 

 

לפרטים נוספים חייג עכשיו 054-4524040 או מלא את פרטיך
שם: טלפון: אימייל:
 
איריס שמואל - נייד: 054-4524040, וינגייט 119, הרצליה, מייל: shmueliris1962@gmail.com
Copyright © 2009 irishome.co.il All rights reserved
עיצוב - Giraffic Design